Новини‎ > ‎

Для юних енергодарців до Міжнародного дня захисту дітей провели святково-розважальні заходи

опубліковано 1 черв. 2018 р., 23:26 Відділ інформації   [ оновлено 4 черв. 2018 р., 12:03 ]
    
1червня 2018 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей Енергодарської міської ради у міському парку культури та відпочинку для дітей міста організовано та проведено святково-розважальну програму "Дитинство - країна мрій та сподівань".

    Юних енергодарців зі святом привітали міський голова Павло Музика, начальник служби у справах дітей Олена Черноус та начальник управління освіти Світлана Букреєва.
    Найталановитіших дітей за підсумками року було відзначено Подяками міського голови та пам’ятними подарунками від виконавчого комітету міської ради. 
    Вокальні та хореографічні виступи гостям свята подарували дитячі творчі колективи міста «Бруклін Girls», «Фантазія», «Мрія», вихованці Енергодарської федерації хортинга.
    Учасники заходу взяли участь у святковому флешмобі "Колір сонця",  у конкурсі дитячого малюнку на асфальті та у конкурсі “Я намалюю ваш портрет”, організованих дитячою художньою школою. Бажаючі могли взяти участь у майстер-класах Центру дитячої та юнацької творчості “Яскраві метелики”, “Будиночок для пташки”, “Сонечко в наших долонях” та “Метелики”, спробувати свої сили у квесті та фрі-роупі.
    Цього ж дня у парку Перемоги о 12.00 пройшов творчий квест «У пошуках скарбів», організований відділом у справах сім’ї та молоді міської ради для дітей з багатодітних сімей.
    Пошуки скарбу перетворилися на веселу захоплюючу гру. У кожному завданні потрібно було проявити кмітливість, творчість, спритність. У нелегкому змаганні діти шукали підказку до наступної станції. Учасники обох команд «Карамба» та «Полундра» зі своїми капітанами впевнено йшли до своєї мети. Скарб було знайдено. Перемогла дружба. Кожен учасник отримав солодкий подарунок.