Новини‎ > ‎

Для працівників міських служб проведено навчання з питань підготовки заявок для участі у міжнародних грантах та конкурсах

опубліковано 8 черв. 2016 р., 04:40 Відділ інформації   [ оновлено 15 черв. 2016 р., 23:55 ]
         8 червня за ініціативи радника міського голови, виконувача обов'язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Курді у виконавчому комітеті пройшов семінар-тренінг щодо підготовки заявок на участь у грантах та конкурсах. До участі у заході були запрошені начальники відділів та управлінь органів виконавчої влади, керівники комунальних підприємств міста. 
  
    Заступник начальника управління економіки міської ради, начальник відділу інвестицій та екології Ірина Концур ознайомила учасників тренінгу з основними принципами підготовки заявок на участь у міжнародних грантах та конкурсах. 
    Ігор Іванович наголосив на необхідності активізації роботи у напрямку ініціювання участі у конкурсах та грантових проектах, залучення міжнародних партнерів та інвесторських коштів. 
    — Сьогодні вже заданий гідний темп у цьому напрямку. Протягом січня-травня 2016 року опрацьовано 11 конкурсних пропозицій, у яких могли взяти участь органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, ініціативні групи та жителі міста. З них Енергодар взяв участь у 9 конкурсах, у тому числі, конкурсі міні-грантів компанії ДТЕК “Місто своїми руками”, конкурсі грантів “Поспішайте творити добро”, проекті “Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб”, тощо.
    На розгляд потенційних грантодавців було направлено 44 заявки, з них 42 — проекти, спрямовані на розвиток міста у сфері культури, здоров'я та житлово-комунальної галузі. 2 проекти отримали найвищу оцінку, 38 — перебуває на розгляді, 4 — відхилено.
    — Правильне оформлення заявок у відповідності до нормативів та форм суттєво підвищує шанси на отримання гранту чи виграш у конкурсі, саме тому наше завдання — оволодіти вмінням підготовки заявок та належного освоєння грантових коштів, — підсумував Ігор Іванович.
    Присутнім були надані корисні посилання для ознайомлення та участі у конкурсах та грантах, які діють на території України, форми та зразки оформлення заявок для участі.