Новини‎ > ‎

Для працівників бюджетних установ міста проведено вебінар з впровадження системи енергомоніторингу

опубліковано 9 бер. 2017 р., 06:58 Відділ інформації   [ оновлено 13 бер. 2017 р., 01:26 ]
    
    09 березня 2017 року у виконавчому комітеті для працівників органів виконавчої влади, закладів освіти та культури, бюджетних установ та комунальних закладів міста проведено вебінар щодо впровадження веб-сервісу «Автоматизована система енергомоніторингу АІС «Енергосервіс: облік, контроль, економія». Участь у заході взяв перший заступник міського голови Ігор Курдя, який підкреслив важливість впровадження заходів з контролю, підвищення ефективності споживання та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, що дозволить економити бюджетні кошти.  
        Автоматизована система «Енергосервіс: облік, контроль, економія» - це платформа для щоденного моніторингу споживання енергоносіїв в бюджетних та інших установах, призначенням якої є аналіз спожитих ресурсів, прогнозування споживання або економії ресурсів, відстеження фактичної економії та інших заходів. 
             Учасникам вебінару розповіли про досвід впровадження системи енергомоніторингу на прикладі міста Покровськ, зазначивши, що виконання таких заходів передбачає зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів в комунальній та бюджетній сферах міста за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів та отримання економії ресурсів; впровадження новітніх енергоефективних та енергоощадних технологій; скорочення поточних видатків міського бюджету за рахунок реалізації першочергових заходів у сфері енергозбереження та енергоефективності.
            За кінцевими результатами впровадження веб-сервісу дасть можливість заощадити бюджетні кошти та залучити їх для покращення стану міського господарства, його модернізацію та розвиток, підвищення надійності та якості енергопостачання, покращення якості надання комунальних послуг для населення та соціально-побутових умов жителів міста.
    У ході вебінару представниками компанії детально роз’яснено механізм та процедуру впровадження веб-ресурсу, а також надано відповіді на запитання учасників заходу.