Новини‎ > ‎

Для організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів необхідно рішення сесії Енергодарської міської ради

опубліковано 11 січ. 2017 р., 02:01 Відділ інформації   [ оновлено 11 січ. 2017 р., 02:03 ]
       У вівторок, 10 січня, Енергодарський міський голова Павло Музика скликав оперативну робочу нараду з питання організації харчування учнів 1-4 класів у навчальних закладах міста. Приводом для зустрічі став резонанс, викликаний серед батьків школярів інформацією про необхідність повної оплати шкільного харчування у січні. Як відомо, напередодні ввечері батькам учнів молодших класів подзвонили класні керівники, повідомивши про те, що у поточному місяці за шкільне харчування доведеться заплатити повну вартість.
        Участь у нараді взяли заступники міського голови Ігор Курдя, Яна Дабіжа, виконувач обов'язків начальника управління освіти Енергодарської міської ради Олена Ржевська, начальник юридичного управління міської ради Дмитро Поліщук, голова постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту і молоді, депутат Енергодарської міської ради Вадим Рябуха.
        Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Курдя, у зв'язку зі змінами у законодавстві питання організації безкоштовного харчування для учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів затверджується відповідним рішенням органів місцевого самоврядування. Проект рішення щодо організації харчування дітей у школах на 2017 рік був винесений на розгляд сесії Енергодарської міської ради, але через відсутність кворуму  досі не затверджений. Виконувач обов'язків начальника управління освіти Енергодарської міської ради Олена Ржевська зазначила, що кошти для організації харчування дітей є. Для їх цільового спрямування необхідно тільки рішення сесії.
  
Міський голова Павло Музика висловив занепокоєння ситуацією, що склалася, яку назвав нічим іншим, як одним з негативних наслідків зриву групою депутатів проведення у грудні минулого року «бюджетної» сесії.
        - Сьогодні наше першочергове завдання - якомога швидше налагодити роботу у сфері організації шкільного харчування. Хочу запевнити всіх батьків учнів, яких торкнулася ця ситуація, що не дозволю маніпулювати політичними питаннями за рахунок наших дітей.
        Павло Музика заявив, що ініціював позачергове засідання сесії міської ради, яке заплановано провести у п'ятницю, 13 січня. До порядку денного сесії буде внесено одне питання - про організацію харчування учнів 1-4 класів.
        Енергодарський міський голова висловив сподівання, що таке актуальне і важливе для багатьох жителів міста питання, як харчування дітей, не викличе сумнівів у депутатів та буде затверджено на позачерговій сесії.