Новини‎ > ‎

Для навчальних закладів міста придбали нові меблі

опубліковано 2 серп. 2018 р., 06:02 Відділ інформації   [ оновлено 2 серп. 2018 р., 06:02 ]
            2 серпня 2018 року, у рамках підготовки до нового навчального року, міський голова Павло Музика продовжив проведення виїзних оглядів у навчальних закладах міста, де особисто перевірив хід проведення ремонтних робіт.
            Цього року з міського бюджету виділено кошти для повного забезпечення закладів матеріалами для проведення ремонтних робіт у класних кімнатах, коридорах, приміщеннях шкіл та дитячих садків. На сьогодні стан підготовки шкіл та дитячих садків до нового навчального року - 70-80%.
           У навчальних закладах замінено вікна, пофарбовано стіни кабінетів та коридорних приміщень, у деяких класних кімнатах та приміщеннях ДНЗ облаштовано натяжні стелі, проведено заміну систем освітлення на енергоефективні ЛЕД-лампи. У кабінетах буде встановлено сучасні меблі і нові парти.  
 
            Ремонти у внутрішніх приміщеннях виконуються силами працівників навчальних закладів. Як повідомила начальник управління освіти Світлана Букреєва, згідно з штатним розписом у
кожному навчальному закладі є робітники з ремонту приміщень та споруд, які забезпечують виконання ремонтних робіт. Також, у зв’язку з низькою відвідуваністю дитячих садків влітку (30-40%), є можливість залучати до ремонтних робіт тих співробітників, які не працюють в групах.
        Цього року Енергодар отримав державну субвенцію на придбання меблів, дидактичних матеріалів та комп’ютерної техніки для кабінетів української мови. Всього буде укомплектовано три таких кабінети – в Енергодарському багатопрофільному ліцеї, ЕНВК №5 та ЕЗОШ №2.
      
     Окрім того, на останній сесії міської ради було виділено кошти на співфінансування з міського та державного бюджетів для придбання дидактичних матеріалів, меблів і комп’ютерів для Нової української школи. За ці кошти буде придбано меблі для класних кімнат, мультимедійні установки для перших класів та дидактичні матеріали.
        Павло Музика наголосив, що мета таких виїзних оглядів – проконтролювати стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року, посприяти у вирішенні поточних проблемних питань. Адже створення належних умов для навчання та виховання дітей – одне з основних завдань як управління освіти, так і міської влади.