Новини‎ > ‎

Для клієнтів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено захід до Дня захисника України

опубліковано 13 жовт. 2016 р., 01:12 Відділ інформації   [ оновлено 13 жовт. 2016 р., 01:12 ]
            11 жовтня у Енергодарському міському Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулося свято до Дня захисника України. Захід підготували члени клубу батьків “Джерело надії”, волонтери центру Ольга Прожога та Ярослава Грига. 
    Привітати клієнтів центру зі святом завітали почесні гості - військовослужбовці Національної гвардії України, учасники АТО майор Андрій Кобелецький, старші прапорщики Володимир Сердюк, Олександр Мамикін, Сергій Кирєєв та представник Запорізького осередку Всеукраїнської психологічної кризової служби, волонтер Тетяна Ткачова. 
  
    Тетяна розповіла про свою роботу психолога-волонтера на передовій, Андрій Кобелецький – про функції Національної гвардії, зокрема, з охорони ВП “Запорізька АЕС” та державних кордонів. 
    Військовослужбовців з професійним святом привітали директор ЕМ ЦСССДМ Тетяна Сидорик та настоятель Свято-Богоявленського храму, ієрей  Василь Брода. До привітань долучилися члени клубу молоді з функціональними обмеженнями “Подолання”. Увазі присутніх було представлено фільм про діяльність Національної гвардії України, а також презентовано книгу “Вклоняємось доземно українському солдату” про українців, які брали участь у проведені АТО.