Новини‎ > ‎

Діти з багатодітних сімей взяли участь у творчому квесті «Веселка в пошуках скарбів»

опубліковано 28 бер. 2018 р., 01:46 Відділ інформації   [ оновлено 28 бер. 2018 р., 01:46 ]
   
27 березня у Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов творчий квест «Веселка в пошуках скарбів», організований відділом у справах сім’ї та молоді міської ради. Учасниками заходу стали діти з багатодітних сімей.
    Захід відкрила завідувач організаційно-масового відділу Центру І.Вінс. До гостей закладу звернулися методист Науково-методичного центру  управління освіти міської ради В.Терпімова, директор Центру дитячої та юнацької творчості Т.Плахотна, які побажали присутнім гарного настрою, незабутніх вражень та приємних емоцій.
    Протягом двох годин кожен учасник мав змогу проявити себе в творчості, кмітливості, спритності. Конкурси були досить веселі та активні. Діти охоче, крок за кроком, підходили до основної мети квесту – пошуку сюрпризу. В перерві між конкурсами свої виступи присутнім представляли вокалісти вокально-хореографічного гуртка «Мрія», неодноразові переможці обласних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів Ярослав Політов та Ганна Клюєва, танцювальний клуб «STEEL DANCE», який виборов Кубок України з сучасних танців у стилі Dancehall, що проходив у місті Дніпрі.
    Дітей розважали та допомагали впоратися із завданнями чудові ведучі програми: І.Лудана, К.Кононенко, Н.Проказа.
    Пройшовши всі випробування, діти знайшли скриню з сюрпризом – солодкими цукерками.