Новини‎ > ‎

Дітям пільгових категорій подарували поїздку до запорізького цирку

опубліковано 11 лип. 2016 р., 05:03 Відділ інформації   [ оновлено 11 лип. 2016 р., 05:04 ]
8 липня за  сприяння міського голови Павла Музики, молодіжною громадською організацією “Союз молоді”  для 40 дітей пільгових категорій (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, прийомних дітей, дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з сімей учасників АТО та сімей внутрішньо-переміщених осіб), які перебувають на обліку в Енергодарському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  було організовано благодійну екскурсію до міста Запоріжжя. 
У ході поїздки діти відвідали музей ретро-автомобілів, де оглянули колекційні експонати, а також взяли участь в оглядовій екскурсії до Національного заповідника Хортиця, де на власні очі побачили відтворений образ столиці Війська Запорізького Низового, відвідали житло та господарські будівлі степових лицарів, дізналися про побут та звичаї запорожців та населення українських земель XVII-XVIIІ ст.
        Приємним подарунком для дітей стало відвідування Запорізького державного цирку. Дружня атмосфера та професійний колектив цирку зачарував юних глядачів. Діти переглянули виставу циркових артистів, а також шоу за участю дресованих тварин.
        Всі діти отримали незабутні яскраві враження від насиченої та цікавої поїздки.