Новини‎ > ‎

Дитячий навчальний заклад №12 відзначив 30-річний ювілей

опубліковано 27 квіт. 2017 р., 07:10 Відділ інформації   [ оновлено 27 квіт. 2017 р., 07:11 ]
          27 квітня 2017 року помічник міського голови Тетяна Стулень взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення 30-річного ювілею Енергодарського дошкільного навчального закладу компенсуючого типу №12 «Посмішка Пізнайки».
        ДНЗ №12 функціонує з 21 березня 1987 року. З 2002 року переданий з балансу ВП «Запорізька АЕС» до комунальної власності міста. Дитячий садок став першим у місті переможцем обласного конкурсу «Імідж дошкільного навчального закладу». З вересня 2016 року ДНЗ №12 – один із трьох дошкільних навчальних закладів міста Енергодара, які мають статус експериментального майданчика обласного рівня із впровадження інклюзивного навчання.
        На сьогодні у дошкільному закладі функціонує 12 груп, у яких виховується 177 вихованців. У ДНЗ – 112 працівників, багато хто з них працює майже від дня заснування закладу.
 

        Тетяна Стулень привітала від імені міського голови трудовий колектив дитячого садка із визначною датою, побажала професійних успіхів та добробуту, вручила квіти та пам'ятний подарунок.
        За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм, успіхи у вихованні підростаючого покоління Почесними грамотами Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови, грамотами управління освіти відзначені найкращі працівники закладу. Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за високий професіоналізм, ініціативність, зразкове виконання посадових обов’язків нагороджено сестру медичну з фізіотерапії Людмилу Бойко.
          Свято продовжилося концертною програмою за участю вихованців та працівників закладу.