Новини‎ > ‎

Державна пожежно-рятувальна частина №13 відзначила 30-річний ювілей

опубліковано 26 вер. 2016 р., 03:20 Відділ інформації   [ оновлено 26 вер. 2016 р., 21:51 користувачем Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради ]
       23 вересня у культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбувся урочистий захід з нагоди 30-річчя з дня заснування Державної пожежно-рятувальної частини №13 Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. 
Енергодарський міський голова Павло Музика привітав начальника 13-ДПРЧ, майора служби цивільного захисту Олега Панасенка та колектив пожежної частини зі святом.
- Висловлюю Вам глибоку подяку за відмінну службу, відданість справі, якій присвятили своє життя. Професія пожежника - одна з найскладніших та небезпечних, гідна справжніх чоловіків. З нагоди вашого професійного свята від імені всіх жителів міста хочу подякувати вам за ваш благородний труд, порятунок життів, оперативність і витримку у вашій нелегкій повсякденній роботі. Ви - справжні герої і ми всі пишаємося вами.

 
Кращі працівники пожежно-рятувальної частини та ветерани пожежної служби були нагороджені пам'ятними подарунками від Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету, а також Почесними грамотами та Листами подяки Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

 
Свято продовжилося концертною програмою за участю творчих колективів КДЦ ВП “Запорізька АЕС”.