Новини‎ > ‎

Депутат обласної ради Олексій Сагайдачний провів прийом громадян з особистих питань

опубліковано 8 лист. 2016 р., 22:34 Відділ інформації   [ оновлено 9 лист. 2016 р., 03:37 ]
        8 листопада у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний провів особистий прийом громадян. Під час прийому надійшло 7 звернень з питань, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування пенсіонерам, енергодарцям, які мають хронічні захворювання та малозабезпеченим жителям міста.
        До Олексія Сагайдачного звернувся пенсіонер, який напередодні був на прийомі міського голови Павла Музики. Декілька місяців тому чоловік написав звернення з проханням виділити матеріальну допомогу з депутатського фонду на лікування захворювання очей. Але через блокування засідань сесії міської ради  пенсіонер, як і десятки інших енергодарців, не має змоги отримати грошову компенсацію на лікування хвороби, яка прогресує. Олексій Сагайдачний пообіцяв зі свого боку надати матеріальну допомогу з коштів обласного фонду, а також посприяти у прискоренні проведення сесії Енергодарської міської ради та прийнятті соціально значущих рішень. 
    З усіх питань заявникам були надані вичерпні відповіді, звернення, що надійшли, взяті під особистий контроль депутата.
  
        Прийоми депутата обласної ради Олексія Сагайдачного проводяться кожного другого четверга місяця з 16.00 до 17.00 у приміщенні виконавчого комітету Енергодарської міської ради (кабінет №217), під час яких кожен житель Енергодара може безпосередньо звернутись до депутата по допомогу у вирішенні проблем та з особистих питань, з пропозиціями та зауваженнями.