Новини‎ > ‎

Депутати від партій «Опозиційний блок» та «Захисники Вітчизни» відзвітували про свою роботу за рік

опубліковано 10 лист. 2017 р., 05:39 Відділ інформації   [ оновлено 10 лист. 2017 р., 05:40 ]
        10 листопада 2017 року у конференц-залі виконавчого комітету відбулися звіти депутатів Енергодарської міської ради від політичних партій “Опозиційний блок” та “Захисники України” за 2017 рік. Депутати відзвітували перед громадськістю та виборцями про свою роботу на округах, повідомили про результати та досягнення за звітний період.
        Більшість депутатів, які представляють у міській раді партію «Опозиційний блок», спрямували свою діяльність на вирішення житлово-комунальних проблем жителів міста, благоустрій вуличних та прибудинкових територій. За ініціативи депутатів у поточному році проведено ремонти під'їздів, покрівель, міжпанельних швів, замінено поштові скриньки у житлових будинках, відремонтовано піддашки, проведено реконструкцію поливопроводу.
 
           Депутати Олександр Кузьмін, Ольга Рябуха, Андрій Меркулов, Олексій Мінков, Олексій Якушев, Андрій Карбасов та Олена Садикіна повідомили про участь у конкурсах грантів “Громада своїми руками” та “Громадські ініціативи”, завдяки яким проведено благоустрій території біля МПК «Сучасник», ресторану «Скіф», обладнано дитячі майданчики. Депутати поінформували про свою роботу у складі постійних комісій міської ради, проведення зустрічей з виборцями, стан відпрацювання звернень громадян, сприяння у виділенні матеріальної допомоги нужденним жителям міста з коштів депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги, підготовку проектів рішень міської ради, участь у міських заходах.