Новини‎ > ‎

Депутати погодили проведення позатендерних закупівель для двох комунальних підприємств

опубліковано 31 лип. 2018 р., 04:03 Відділ інформації
    
30 липня 2018 року у виконавчому комітеті відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій Енергодарської міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики та з питань будівництва, архітектури, земельних відносин, охорони навколишнього середовища.
    У ході засідання депутати опрацювали 4 питання, які планується внести до порядку денного чергової сесії міської ради. Всі питання стосувалися здійснення закупівель відповідно до рішення міської ради від 26.12.2017 №2, без урахувань обмежень, встановлених п.1 цього рішення.
    Згідно цього рішення виконавчі органи, комунальні заклади, установи та підприємства Енергодарської міської ради, які здійснюють закупівлі товарів і послуг за рахунок коштів місцевого бюджету та власних коштів, зобов’язані розмістити у системі електронних державних закупівель ProZorro (http://prozorro.gov.ua) інформацію про закупівлі, вартість яких дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень на рік.
    У разі виникнення форс-мажорних обставин дозволяється здійснення закупівель за погодженням з заступником міського голови, відповідальним за даний напрямок роботи, та затвердженням на спільному засіданні постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики і профільної постійної комісії міської ради.
    Рішенням постійних комісій надано дозвіл на здійснення необхідних закупівель КП «Підприємство комунальної власності», управлінню комунальної власності міської ради, виконавчому комітету міської ради та КП «Міська молочна кухня».
    Серед запланованих закупівель - придбання КП «ПКВ» необхідного обладнання, матеріалів для підготовки житлових будинків до осінньо-зимового періоду, проведення поточної технічної інвентаризації з виготовленням технічних паспортів на житлові будинки, проведення експертного обстеження пасажирських ліфтів та їх технічного огляду,  придбання обладнання для встановлення системи відеоспостереження, придбання двох автобусних зупинок, які планується встановити на вулиці Лісовій, проведення капітального ремонту по заміні сантехнічного устаткування, електрообладнання та освітлення для КП «Міська молочна кухня» тощо.