Новини‎ > ‎

Депутати підтримали питання щодо виділення коштів для ремонту аварійної стіни будинку на Молодіжній, 5

опубліковано 21 вер. 2018 р., 04:25 Відділ інформації   [ оновлено 25 вер. 2018 р., 00:04 ]
      
 
21 вересня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики, за участю 23 депутатів, відбулася позачергова XXIV сесія Енергодарської міської ради.

        Депутатами затверджено зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки. Зміни стосуються збільшення прогнозованого обсягу фінансування для виконання завдань та заходів Програми до кінця поточного року.
        Так, заплановано виділення коштів для виготовлення та встановлення 15 пандусів у житлових будинках, розробки проектів та встановлення системи диспетчеризації для 180 будинків міста.
        Для проведення ремонту аварійної ділянки стінових панелей пошкодженої стіни будинку на вулиці Молодіжній, 5 передбачено кошти у сумі 372,7 тис. грн. У червні поточного року жителі даного будинку звернулися до виконавчого комітету з проханням посприяти у вирішенні ситуації, що склалася. Після проведення комісійного обстеження було встановлено аварійний захист, проведено експертизу та складено технічний висновок.
        Додаткові кошти заплановано на проведення капітального ремонту 40 пасажирських та вантажних ліфтів у житлових будинках, поточного ремонту вуличного освітлення, реконструкцію ігрового майданчика на вул.Козацькій, 17а для дітей та дітей з обмеженими можливостями, придбання урн, лавок та елементів дитячих майданчиків, святкової ілюмінації та конструкцій тощо.