Новини‎ > ‎

Депутати обговорили питання порядку денного дванадцятої сесії в ході постійної комісії

опубліковано 25 січ. 2017 р., 07:14 Відділ інформації   [ оновлено 25 січ. 2017 р., 07:20 ]
         25 січня у виконавчому комітеті відбулося засідання постійної комісії Енергодарської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової, дванадцятої сесії міської ради, яку планується провести у п'ятницю, 27 січня, згідно із розпорядженням міського голови від 16.01.2017 №04-р.
  
Депутати заслухали відповідальних виконавців та опрацювали ряд питань, більшість з яких стосується внесення змін до міських програм та коригування бюджету. Серед основних – прийняття бюджету міста Енергодара на 2017 рік, затвердження Правил благоустрою міста, програм, які стосуються підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2017 рік, роботи Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс», розвитку культури та спорту, будівництва молодіжного житла, забезпечення правопорядку та оборони міста. 
На розгляд сесії планується винести також питання щодо виділення коштів за рахунок Фонду для надання матеріальної допомоги на відшкодування збитків постраждалим від пожежі у квартирі житлового будинку.