Новини‎ > ‎

Депутати не підтримали петицію про скасування рішення щодо передачі ДЗ "СМСЧ №1" на баланс міста

опубліковано 9 серп. 2017 р., 05:04 Відділ інформації   [ оновлено 9 серп. 2017 р., 05:06 ]
        09 серпня 2017 року під головуванням виконувача повноважень міського голови Олега Гордевича, за участю 18 депутатів відбулося засідання позачергової чотирнадцятої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання.
         До порядку денного було внесено одне питання – про розгляд електронної петиції щодо скасування рішення Енергодарської міської ради від 24.05.2017 №65 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1» Міністерства охорони здоров'я України».
         Депутати заслухали ініціатора подання петиції – депутата Запорізької обласної ради Володимира Редьку. У петиції пропонується скасувати рішення Енергодарської міської ради про надання згоди на передачу ДЗ «СМСЧ №1», а також провести громадські слухання з даного питання.
        Рішення міської ради про надання згоди на прийняття до комунальної власності ДЗ «СМСЧ №1» обґрунтоване тим, що у 2017 році фінансування медичної установи з державного бюджету не передбачено. Медико-санітарна частина вимагає капітальних ремонтів та оновлення матеріально-технічної бази, проте здійснити це до передачі місту ДЗ «СМСЧ №1» неможливо. Надання медсанчастині статусу комунальної дозволить не тільки зберегти головний медичний заклад міста, а й закупити нове сучасне обладнання, провести ремонти, налагодити контроль за використанням бюджетних коштів та якістю медичних послуг.
         Шляхом голосування депутати петицію про скасування рішення міської ради не підтримали.