Новини‎ > ‎

Депутати міської ради завадили проведенню засідання виконавчого комітету

опубліковано 21 серп. 2017 р., 22:07 Відділ інформації   [ оновлено 21 серп. 2017 р., 23:22 ]
       
21 серпня 2017 року було заплановано проведення позачергового засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного внесено два питання: про погодження проекту змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки, а також коригування до бюджету міста на 2017 рік.
        Перед початком засідання до конференц-зали увійшли депутати Енергодарської міської ради. Депутат Сергій Хоролець, посилаючись на відповідне рішення Вищого адміністративного суду України, звинуватив Павла Музику у незаконному виконанні обов'язків міського голови у зв'язку з неприйняттям присяги при вступі на посаду у листопаді 2015 року. 
        Начальник юридичного управління міської ради Дмитро Поліщук повідомив, що на сьогоднішній день Вищий адміністративний суд України остаточного рішення з даного питання не прийняв, повернувши зазначену справу до суду першої інстанції для повторного розгляду і детального вивчення всіх аспектів. У зв'язку з цим говорити про неправомірність дій або бездіяльності міського голови під час прийняття присяги не можна, зазначив Дмитро Васильович.
        Міський голова Павло Музика повідомив, що інформацію про зрив засідання виконавчого комітету передано до обласного управління Служби безпеки України, а також на «гарячу лінію» СБУ.
        Через резонансну подію засідання виконавчого комітету не відбулося, у зв'язку з чим залишилися неузгодженими ряд важливих для енергодарців питань: підготовка міста до опалювального сезону, ремонт доріг, покрівель, під'їздів, міжпанельних швів у житлових будинках, виділення коштів для погашення кредиторської заборгованості КП "Підприємство комунальної власності" перед ВП "Запорізька АЕС", ДТЕК Запорізька ТЕС і ПАТ "Запоріжжяобленерго", а також інші, не менш актуальні питання.