Новини‎ > ‎

Депутати міської ради затвердили програми підтримки бізнесу та економічного розвитку міста

опубліковано 27 квіт. 2018 р., 05:50 Відділ інформації   [ оновлено 27 квіт. 2018 р., 06:06 ]
        У ході засідання сесії Енергодарської міської ради  затверджено Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у м.Енергодарі на 2018-2022 роки.
         Програму було розроблено за підтримки проекту «ПРОМІС» Її впровадження дозволить створити умови для сприятливого бізнес-середовища, підтримки підприємців, організовувати проведення тренінгів та навчальних семінарів, залучати підприємців до участі у грантових програмах і конкурсах. Також у рамках програми планується створення в Енергодарі бізнес-інкубатора, бізнес-табору, Школи бізнесу для студентів та підприємців-початківців тощо.
        Рішенням міської ради затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Енергодара на 2018 рік. Програма спрямована на підвищення рівня життя населення міста шляхом економічного зростання, залучення інвестицій, наповнюваності міського бюджету, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, впровадження енергоефективних проектів.
        Депутати підтримали зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства, які стосуються виділення 24 млн.грн. для погашення КП «Підприємство комунальної власності» кредиторської заборгованості перед ДТЕК «Дніпроенерго», ВП «Запорізька АЕС» та «Запоріжжяобленерго».