Новини‎ > ‎

Депутати міської ради затвердили питання ремонтів покрівель і доріг, створили нові комунальні підприємства та знизили податок для підприємців

опубліковано 15 бер. 2018 р., 04:28 Відділ інформації   [ оновлено 16 трав. 2018 р., 02:18 ]
        15 березня 2018 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулася позачергова вісімнадцята сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
        На початку засідання слово взяв депутат Запорізької обласної ради від політичної партії «УКРОП» Ярослав Грішин, який закликав депутатів об'єднатися заради конструктивної роботи на благо городян. Депутат приніс вибачення перед виборцями за однопартійця Артема Дубкова, а також закликав підтримати питання про дострокове припинення його депутатських повноважень. Це рішення було підтримано депутатами одноголосно.
        Павло Музика зачитав відповідь Адміністрації Президента на Звернення Енергодарської міської ради про вжиття заходів для звільнення з полону і повернення додому енергодарця, учасника АТО Євгена Панова. Звернення переадресовано до Служби безпеки України та Міністерства зовнішніх справ України.
        Рішенням міської ради заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Біленьку Аллу Володимирівну.
 
        Шляхом "пакетного" голосування депутати затвердили зміни до міських програм, що стосуються освіти, культури, соціальної та медичної допомоги, оборони міста, комунального господарства. Серед основних - реконструкція доріг і тротуарів вулиць, ремонт покрівель у навчальних закладах, встановлення лічильників обліку тепла, капітальні та поточні ремонти покрівель 23 будинків. Адреси найбільш аварійних покрівель були надані депутатською комісією на основі обстежень та звернень громадян. Сьогодні комісія продовжує роботу, за підсумками якої будуть визначені інші адреси будинків, покрівлі яких вимагають термінових ремонтів. Питання щодо їх фінансування буде винесено на чергове засідання міської ради 30 березня 2018 року.
        Депутати підтримали рішення про створення трьох нових комунальних підприємств, кожне з яких буде відповідальне за окремий напрямок роботи. Згідно із затвердженими статутами, основним завданням КП «Міськзеленбуд» стане благоустрій, полив і озеленення міста, КП «Чисте місто» - вивіз сміття і утримання полігону побутових відходів, КП «Єдині інформаційні системи» - створення єдиної диспетчерської мережі внутрішнього зв'язку.
 
        Рішенням ради затверджено питання про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги». У новому медичному закладі енергодарці зможуть отримати первинну медичну допомогу - послуги сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів.
        Більшістю голосів депутати підтримали рішення про встановлення ставок єдиного податку на 2018-2019 роки. У ході обговорення питання на постійних комісіях депутатами було прийнято рішення зменшити розмір  ставок єдиного податку. Дане рішення дозволить суттєво знизити фінансове навантаження для фізичних осіб-підприємців міста Енергодара вже з квітня поточного року.