Новини‎ > ‎

Депутати міської ради надали дозвіл КП "ПКВ" та управлінню освіти на здійснення закупівель на допорогові суми

опубліковано 22 січ. 2018 р., 23:30 Відділ інформації   [ оновлено 22 січ. 2018 р., 23:30 ]
  
 
    22 січня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій Енергодарської міської ради, у ході якого було розглянуто питання щодо надання дозволів КП «Підприємство комунальної власності» та управлінню освіти на здійснення закупівель на допорогові суми у зв’язку з терміновою необхідністю.
        Відповідно до рішення міської ради від 26.12.2018 №2, виконавчі органи, комунальні заклади, установи та підприємства Енергодарської міської ради зобов’язані розміщувати інформацію щодо здійснених закупівель товарів і послуг, вартість яких перевищує 100 тисяч гривень на рік, у системі електронних державних закупівель ProZorro.
        У зв’язку з терміновою потребою закупівлі палива КП «Підприємство комунальної власності» та необхідністю отримання послуг з охорони очисних споруд, депутатами було прийнято рішення зробити виключення, що передбачено п.2 рішення міської ради «Про здійснення електронних закупівель у м.Енергодарі», та надати дозвіл на закупівлю матеріалів та послуг КП «ПКВ» на допорогову суму 1 млн. 700 тис. грн.
        Також рішенням комісії надано дозвіл на закупівлю управлінням освіти міської ради послуг з вивезення та поховання твердих побутових відходів, проведення медичних оглядів працівників, телекомунікаційних  послуг ПАТ «Укртелеком», перевірки та випробування пожежних гідрантів, розпломбування та повторного пломбування приладів електроенергії, виконання аварійних робіт з ремонту мереж з тепло- та водопостачання, водовідведення, електричних мереж, дератизації та дезінсекції.