Новини‎ > ‎

Депутати Енергодарської міської ради розглянуть петицію про скасування рішення щодо передачі ДЗ "СМСЧ №1"

опубліковано 8 серп. 2017 р., 06:54 Відділ інформації   [ оновлено 10 серп. 2017 р., 22:59 ]

      
 
08 серпня 2017 року у виконавчому комітеті відбулися засідання постійних комісій Енергодарської міської ради.
        Депутати розглянули питання, внесене до порядку денного позачергової чотирнадцятої сесії міської ради, яка розпорядженням міського голови призначена на 09 серпня 2017 року. Питання стосується розгляду електронної петиції про скасування рішення Енергодарської міської ради від 24.05.2017 №65 про надання згоди на передачу ДЗ "СМСЧ №1" на баланс міста.
         30 липня 2017 року петиція набрала необхідну кількість голосів (150). Згідно із законодавством, протягом 10 днів петиція повинна бути винесена на розгляд міськради.
 
        Начальник відділу охорони здоров'я Мирослава Климчук-Новачкевич повідомила, що у 2017 році завершується термін дії міської програми розвитку і вдосконалення медичної допомоги. Вже зараз необхідно розпочинати планування витрат на медичну сферу на наступний бюджетний рік. У зв'язку з невизначеним статусом медичного закладу можуть виникнути проблеми з планування витрат на оплату праці медперсоналу, придбання обладнання, проведення ремонтних робіт з міського бюджету. Міністерство охорони здоров'я України на даний час не виконує жодних обов'язків по управлінню даними медичним закладом: не затверджує штатний розпис установи, не фінансує, не приймає звітності.
        Депутати більшістю голосів підтримали винесення питання на розгляд міської ради на сесії, а також запропонували запросити та заслухати ініціатора подання петиції - депутата Запорізької обласної ради Володимира Редьку.