Новини‎ > ‎

Депутати Енергодарської міської ради проголосували за зарплати працівникам бюджетних установ та комунальних закладів

опубліковано 23 черв. 2017 р., 03:57 Відділ інформації   [ оновлено 23 черв. 2017 р., 14:10 ]
  
 
    23 червня 2017 року, відповідно до розпорядження міського голови від 22.06.2017 №192-р, під головуванням міського голови Павла Музики, за участю 19 депутатів продовжила свою роботу чергова тринадцята сесія Енергодарської міської ради. 
        Основне питання порядку денного стосувалося коригування бюджету міста, а саме – видатків на заробітну плату працівникам комунальних підприємств, закладів освіти та культури, Енергодарської ДЮСШ з боксу ім.В.Манзулі, апарату виконавчого комітету міської ради, а також нарахування, оплату комунальних послуг та енергоресурсів бюджетних установ та комунальних підприємств. Окрім того, проектом передбачено виділення коштів з міського бюджету у сумі 1 мільйон 43 тисячі гривень для проведення ремонтних робіт у приміщеннях військовій частині №3033 Національної гвардії України. Одноголосно депутати підтримали зазначене рішення. 
        Депутати затвердили зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста Енергодара на 2016-2018 роки. Корективами передбачено придбання матеріалів для підготовки до осінньо-зимового періоду, протипожежного обладнання для забезпечення пожежної безпеки будинків підвищеної поверховості, реконструкція ігрових майданчиків для дітей з обмеженими можливостями по вул.Козацькій, 17, проведення ремонту вуличного освітлення 1-2 мікрорайонів, вуличних та внутрішньоквартальних доріг, облаштування пандусами 28 житлових будинків.
          Частину земельних питань депутати вирішили об’єднати та проголосувати «пакетом». До порядку денного сесії було винесено питання щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО по вулиці Молодіжній та на території СГТ «Волна». Депутат міської ради Андрій Карбасов повідомив, що відповідно до змін у законодавстві територію мікрорайону 10-а, який зарезервовано під виділення земельних ділянок для учасників АТО, виведено із земель лісового фонду. У зв’язку з цим Андрій Карбасов запропонував зняти з порядку денного розгляд зазначених питань та прискорити процес відведення землі військовослужбовцям на території мікрорайону 10-а. Депутати підтримали дану пропозицію.