Новини‎ > ‎

Депутати Енергодара планують розглянути актуальні для міста питання на двох сесіях

опубліковано 4 бер. 2018 р., 21:22 Відділ інформації   [ оновлено 4 бер. 2018 р., 21:33 ]
        3 березня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося спільне засідання постійних комісій Енергодарської міської ради за участю міського голови Павла Музики. У ході засідання, яке пройшло у формі узгоджувальної ради, депутати обговорили питання, внесені до порядку денного засідання міської ради.
За результатами обговорень було прийнято рішення провести 15 березня 2018 року позачергову сесію міської ради, на розгляд якої винести 30 питань, що потребують першочергового вирішення. Серед них - питання, що стосуються бюджету, ремонтів покрівель, ліфтів, доріг, проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах. Також на позачерговій сесії планується розглянути питання про створення трьох нових комунальних підприємств.
 
        Решту питань вирішено включити до порядку денного чергової сесії і провести її до кінця поточного місяця. На ній також планується розглянути понад 70 земельних питань, які тривалий час чекають свого вирішення.
        У ході засідання депутати також обговорили питання щодо ремонту покрівель. На основі звернень громадян, що надходять на адресу міської влади, було складено перелік найбільш аварійних покрівель, які потребують капітальних ремонтів. Депутатами було сформовано комісію, якій доручено у термін до 20 березня поадресно проаналізувати перелік покрівель, що потребують термінового ремонту.