Новини‎ > ‎

Депутатам розповіли про особливості впровадження в Енергодарі громадського бюджету

опубліковано 26 бер. 2018 р., 21:34 Відділ інформації   [ оновлено 26 бер. 2018 р., 21:34 ]
        26 березня 2018 року у виконавчому комітеті міської ради відбулося робоче засідання за участю депутатів з питання щодо впровадження у місті Енергодарі громадського бюджету.
         Начальник фінансового управління міської ради Олена Денисенко та представник громадської організації «Агенція місцевого розвитку» Катерина Панова детально роз'яснили депутатам порядок та основні етапи впровадження громадського бюджету, орієнтовні обсяги коштів, які пропонується виділити на ініціативи енергодарців з міського бюджету. Основні вимоги до проектів - відповідність пріоритетам розвитку міста, спрямованість на його соціально-економічний і культурний розвиток. Після оцінки та відбору всі проекти буде представлено на розгляд жителів міста, які оберуть кращі з них шляхом голосування. Розмір бюджетних коштів, що виділяються на реалізацію громадських проектів,  буде встановлюватися щороку відповідним рішенням міської ради.
     Проект рішення про запровадження громадського бюджету планується розглянути на черговому засіданні сесії Енергодарської міської ради.