Новини‎ > ‎

День Усиновлення — свято великої душі та життєвої щирості

опубліковано 29 вер. 2016 р., 06:07 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 29 вер. 2016 р., 06:23 ]
        30 вересня, у День святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Це день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові, а також завжди свято люблячої та міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі та великого терпіння. 
        28 вересня вже традиційно відбувся обласний захід з нагоди Дня усиновлення, який проходив у приміщенні Запорізького концертного залу імені М.І.Глінки. У святкуванні взяла участь й делегація від міста Енергодара, до складу якої увійшли батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Булдакових, усиновлювачі, піклувальники та працівники служби у справах дітей Енергодарської міської ради. 
        Гостей свята вітали керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Подорожко, начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва. 
        Увазі присутніх було представлено святкову виставу “Сорочинський ярмарок” козацького ансамблю пісні і танцю “Запорожці”. 
        Батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу Олексій та Оксана Булдакови за самовіддану батьківську працю, створення належних умов для всебічного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування були нагороджені Грамотою обласної державної адміністрації. Піклувальники та усиновлювачі були відзначені Почесними грамотами служби у справах дітей облдержадміністрації та подарунками за невичерпну батьківську любов до дітей. 

 https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQelctTVgtTC1CbDg/view?usp=drive_web

        Цього ж дня діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в сім'ях опікунів, піклувальників та прийомних сім'ях взяли участь у дитячому розважальному заході в ДРК “Островок”.

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQNzMwaEF6S2hDUFk/view?usp=drive_web https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQMjBUam5YOFBwd1E/view?usp=drive_web