Новини‎ > ‎

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про готовність закладів освіти до нового навчального року

опубліковано 17 серп. 2017 р., 05:28 Відділ інформації   [ оновлено 17 серп. 2017 р., 05:31 ]
       
У
ході засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради 17 серпня 2017 року було заслухано звіт начальника управління освіти міської ради Світлани Букреєвої про підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Відповідно до потреб загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста управлінням освіти закуплено медикаменти, шпалери, пожежне обладнання, канцелярські товари, навчальні посібники. Напередодні навчального року проведено роботи з повірки лічильників водопостачання, випробування систем теплопостачання, обслуговування технічного обладнання та електромереж. Поточні ремонтні роботи приміщень закладів освіти проведено власними силами співробітників у зв'язку з відсутністю бюджетних коштів. Як зазначила начальник управління освіти, сьогодні навчальні заклади міста підготовлені до початку нового навчального року у межах виділених асигнувань.

        На даний час у зв'язку із недостатнім фінансуванням залишаються невирішеними питання стосовно проведення капітальних ремонтів у навчальних закладах. Серед першочергових завдань - капремонт м'якої покрівлі будівель ЕЗОШ №7, ЕЗОШ №4, ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №6,  ДНЗ №4, №5, №13 та №15; заміна вікон у ЕНВК №5, ДНЗ №4; ремонт системи опалення та гарячого водопостачання ДНЗ №14 та ЕЗОШ №2; герметизація швів ЕНВК №5; реконструкція системи опалення зі встановленням приладів обліку і регулювання споживання тепла у ЕНВК "ДНЗ-ЗНЗ" №6, ДНЗ №3.
        Також у навчальних закладах міста на даний час існує гостра потреба в будівельних матеріалах, м'якому інвентарі, миючих засобах, лінолеумі. Залишається невирішеним питання про придбання холодильного та технологічного обладнання для харчоблоків дитсадків, електротоварів, меблів. Всі зазначені розрахунки закладені до коригувань міського бюджету, проте досі не затверджені депутатами.