Новини‎ > ‎

Члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва обговорили ряд планових питань

опубліковано 1 лют. 2018 р., 04:18 Відділ інформації   [ оновлено 1 лют. 2018 р., 04:35 ]
      
 31 січня 2018 року, за участю міського голови Павла Музики, відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
        Одне з питань порядку денного стосувалося електропостачання 1-2 мікрорайонів міста. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Разводов поінформував підприємців та громадськість, присутніх на засіданні, про рішення суду щодо визнання банкрутом КП «Доркомунгосп», а також про проведення перемовин з ПАТ «Запоріжжяобленерго» щодо подальшої долі мереж 1-2 мікрорайонів.  Зараз ситуація з електропостачанням знаходиться на постійному контролі міської влади. Перспективу остаточного вирішення питання планується розглянути на черговому засіданні Координаційної ради.
        У ході засідання до членів ради звернулися продавці квіткового ринку на вулиці Українській з питання щодо організації його належної роботи. На початку січня сталася резонансна подія – приватний підприємець Микола Козаков, який є орендатором даної земельної ділянки, за допомогою будівельної техніки перегородив бетонними блоками входи та виходи через квітковий ринок. Підприємець має намір знести старі павільйони і побудувати новий квітковий ринок. Начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста Віра Знахуренко повідомила, що, відповідно до Генерального плану міста Енергодара на зазначеній території передбачено розміщення квіткового ринку. Зазначена земельна ділянка знаходиться в оренді у приватного підприємця, директора ПрАТ «Меркурій-V» Миколи Козакова, якого попереджено про необхідність приведення до належного стану орендованої території. Термін дії договору оренди з підприємцем завершився 6 грудня 2017 року. Рішення про продовження або скасування договору оренди земельної ділянки з цільовим призначенням «квітковий ринок» будуть приймати депутати міської ради. 
            Члени Координаційної ради розглянули питання щодо стану розгляду заяв із земельних питань, наголосивши на необхідності винесення на розгляд сесії міської ради ряду земельних питань, які тривалий час чекають свого вирішення.
        Інші питання порядку денного засідання стосувалися оренди комунального майна, встановлення ставок єдиного податку на території міста на 2018 рік, а також затвердили план роботи Координаційної ради на І півріччя поточного року.