Новини‎ > ‎

Члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва обговорили ряд актуальних питань

опубліковано 10 серп. 2016 р., 21:27 Відділ інформації   [ оновлено 10 серп. 2016 р., 21:27 ]
           10 серпня під головуванням радника міського голови, виконувача обов'язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Курді, за участю міського голови Павла Музики відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. 
Члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них, а також заслухали інформацію представника управління комунальної власності міської ради щодо проведення інвентаризації комунального майна на комунальних підприємствах та закладах міста. Управлінню доручено завершити інвентаризацію та підготувати узагальнену інформацію з даного питання до 1 вересня. 
  
До присутніх звернувся член Координаційної ради, виконавчий директор громадської організації “Енергодарська спілка промисловців та підприємців” Володимир Костюк з пропозицією винести на розгляд міської ради питання щодо прийняття мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги від 1 липня у місті Енергодарі на 2016-2017 роки. Члени координаційної ради підтримали зазначену пропозицію звернутися до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та  комунальних послуг з вимогою переглянути тарифну політику у державі та на місцях. Зазначену пропозицію буде винесено на розгляд депутатів міської ради. Окрім того, члени ради обговорили питання щодо погашення заборгованості за спожиту теплову енергію КП “Підприємство комунальної власності” перед ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом”. Як повідомив Павло Олексійович, на сьогодні продовжуються перемовини з керівництвом ВП “Запорізька АЕС”. У зв'язку із тим, що аналогічна проблема існує і в інших міста-супутниках атомних електростанцій, Національною атомною енергогенеруючою компанією створено робочу групу щодо вирішення даного питання. 
Про стан дотримання вимог законодавства України стосовно продажу алкогольних напоїв неповнолітнім та заходів протидії незаконному обігу наркотичних засобів у місті доповів виконувач обов'язків начальника Енергодарського відділення поліції ГУНП України у Запорізькій області Тарас Рященко. Правоохоронними органами проводиться планова робота у напрямку профілактики та притягнення до відповідальності порушників. У ході обговорення питання Ігор Курдя нагадав про необхідність забезпечення відеоспостереження по місту з метою профілактики правопорушень, злочинності та оперативного контролю за криміногенною ситуацією. На сьогодні вже підготовлено проект системи відеоспостереження, який винесено на розгляд сесії міської ради.  Для забезпечення злагодженої системи контролю та безпеки у місті планується встановити відеоспостереження на території об'єктів торгівлі, на центральних вулицях та громадських місцях. 
Ігор Іванович довів до відома присутніх інформацію про участь міста Енергодара у І міжнародному інвестиційному форумі “Integration & Cooperation”. Проведення форуму заплановано у місті Запоріжжі 11-13 жовтня за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації, обласної ради та Запорізької торгово-промислової палати. Захід має на меті сприяння розвитку потенціалу та інвестиційних можливостей регіону, залучення капіталовкладень в економіку Запорізької області. У рамках форуму планується проведення засідань та конференцій тематичних секцій, де Енергодар як місто-супутник двох енергетичних гігантів України — Запорізької атомної електростанції та Запорізької теплової електростанції — представлятиме сектор “Енергетика”. Всі пропозиції членів координаційної ради щодо організації та участі у форумі будуть узагальнені та взяті до відома у ході підготовки до заходу.