Новини‎ > ‎

Члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва обговорили питання нормативно-грошової оцінки землі

опубліковано 28 лист. 2017 р., 00:41 Відділ інформації   [ оновлено 28 лист. 2017 р., 00:41 ]
        27 листопада 2017 року, за участю секретаря міської ради Олега Гордевича, відбулося чергове засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
         У ході засідання обговорено питання щодо нормативно-грошової оцінки землі в Енергодарі. Відповідно до законодавства України, будь-які порожні земельні ділянки передаються в оренду на умовах аукціону. У зв’язку з тим, що в Енергодарі досі не затверджено нормативно-грошову оцінку землі, проводити аукціони на землю не можливо. У грудні 2013 року нормативно-грошову оцінку було затверджено рішенням Енергодарської міської ради, але вже у 2015 скасовано через завищену вартість. Ініціативною групою, до складу якої увійшли представники міської влади та члени Координаційної ради з питань розвитку підприємництва,  було вирішено звернутися до Київського інституту містобудування для розробки оцінки землі для міста Енергодара. На сьогодні проект нормативно-грошової оцінки направлено на державну експертизу. Також розроблено Положення про проведення аукціонів в Енергодарі, яке вступить в дію після затвердження нормативно-грошової оцінки.
 
        У ході засідання члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань, наголосили на необхідності винесення на розгляд сесії міської ради ряду земельних питань, які тривалий час чекають свого вирішення. Олег Гордевич повідомив, що розпорядженням міського голови №334-р від 27.01.2017 продовження позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради заплановано на 7 грудня 2017 року. Окрему сесію із розгляду земельних питань секретар ради пообіцяв ініціювати 14-16 грудня поточного року.