Новини‎ > ‎

Через затримку у проведенні сесії жителі міста, які мають хронічні хвороби та інвалідність, вимушені залишатися без необхідних ліків

опубліковано 8 лист. 2016 р., 00:44 Відділ інформації   [ оновлено 8 лист. 2016 р., 00:56 ]
    7 листопада міський голова Павло Музика здійснив черговий прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 12 осіб. Питання, що надійшли, стосувалися ремонту квартири після затоплення, покращення житлових умов, у тому числі для сім'ї учасника АТО, надання матеріальної допомоги на лікування. 
  
    До міського голови звернулися енергодарці, які мають інвалідність за станом психічного здоров'я. Як зазначили заявники, протягом останніх трьох місяців з міського бюджету через непроведення сесії міської ради не виділялися кошти для забезпечення безкоштовними ліками осіб, що мають інвалідність. У зв'язку з цим енергодарці, серед яких — хворі діти, не мають змоги отримати своєчасно необхідні медикаменти. Люди висловили обурення діями депутатів міської ради від політичних партій “БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Нова політика”, “Сильна Україна”, які протягом тривалого часу блокують проведення сесій. 
    - На жаль, я не можу вплинути на депутатів міської ради, які зухвало ігнорують інтереси жителів міста, ризикуючи здоров'ям, а іноді — і життям енергодарців. - зауважив Павло Олексійович. - Тому звертаюся до жителів міста, виборців з проханням вплинути на своїх депутатів, яких вони обрали до міської ради та зобов'язати їх долучитися до роботи та участі у сесіях, аби забезпечити вирішення життєво важливих для міста питань.
  
    Заявники подали звернення до міського голови та депутатів від імені 56 осіб, які мають інвалідність та потребують термінового забезпечення необхідними ліками, а також повідомили про свою готовність взяти участь у черговому засіданні міської ради, аби нагадати депутатам про їх обов'язок. 
    У ході прийому до міського голови звернулася жінка з числа вимушених переселенців, мати якої померла, не дочекавшись виділення коштів на компенсацію за лікування з фонду соціальної підтримки “Турбота” через те, що частина депутатів, які входять до складу постійної комісії міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я проігнорували засідання комісії та не узгодили відповідне рішення. Тепер жінка не має можливості отримати кошти, витрачені на лікування матері, адже згідно положення фонду, кошти виділяються тільки особисто на заявника, а не на членів сім'ї. 
  
    З усіх питань, що надішли на адресу міського голови, були прийняті відповідні рішення, а також надані доручення відповідним службам для виконання та утримання на контролі.