Новини‎ > ‎

Через відсутність проектних пропозицій конкурс на кращий проект транспортних зупинок в Енергодарі не відбувся

опубліковано 15 черв. 2017 р., 06:50 Відділ інформації   [ оновлено 15 черв. 2017 р., 06:50 ]
            15 червня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 18 основних питань та 2 додаткових.
 
         Члени виконавчого комітету заслухали інформацію управління містобудування та архітектури міської ради стосовно ходу проведення в Енергодарі міського архітектурного конкурсу на кращий ескізний проект зупинки громадського транспорту. Метою конкурсу була розробка проектних пропозицій для облаштування зупинок за такими адресами: вул.Воїнів-Інтернаціоналістів; вул.Курчатова, 2; вул.Лісова біля ЕЗОШ №4 та гуртожитку «Славутич»; пр.Будівельників, 7; вул.Молодіжна, 20 (котеджі); вул.Молодіжна, 105. Конкурс планувалося провести протягом березня-травня 2017 року. Про це було повідомлено у засобах масової інформації, на сайті міської ради, у соціальних мережах, а також доведено відповідну інформацію до місцевих проектувальників. Для того, аби конкурс відбувся, повинно надійти не менше трьох проектних пропозицій. Протягом зазначеного періоду до виконавчого комітету не поступило жодної пропозиції. У зв’язку з цим про проведення конкурсу визнано таким, що втратило чинність. Управлінням містобудування та архітектури опрацьовується альтернативне вирішення питання по облаштуванню зупинок громадського транспорту шляхом розміщення сертифікованих модулів заводського виготовлення.
 
        Рішенням виконавчого комітету затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІІ квартал 2017 року, а також скасовано внесені на минулому засіданні зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об’єктів благоустрою, дорожнього господарства міста на 2016-2018 роки у зв’язку з включенням заходів, передбачених зазначеними змінами, до іншої міської програми. 
          Члени виконавчого комітету не підтримали пропозицію щодо встановлення цілодобового режиму роботи магазину «Елен» по вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 10-а.