Новини‎ > ‎

Через відсутність кворуму засідання дев'ятої сесії Енергодарської міської ради перенесено

опубліковано 20 вер. 2016 р., 05:43 Відділ інформації   [ оновлено 20 вер. 2016 р., 05:46 ]
     У вівторок, 20 вересня, згідно із розпорядженням міського голови від 09.09.2016 №288-р, було заплановано проведення чергової дев'ятої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. Для участі у роботі сесії зареєструвалися 13 депутатів з 34. На засідання у повному складі не з'явилися депутати від партій “Нова політика”, “Сильна Україна”, “УКРОП”, БПП “Солідарність”, 3 представники Партії Захисників Вітчизни, 2 представники фракції “Батьківщина”, 1 депутат від партії “Опозиційний блок”. Через відсутність кворуму міський голова Павло Музика оголосив про перенесення засідання міської ради. 
    Павло Олексійович прокоментував ситуацію, що склалася, та вкотре відзначив, що через саботування депутатами засідань сесії розгляд вкрай важливих для міста питань переноситься на невизначений час. 
  
    - На жаль, деяких депутатів не турбують питання життєдіяльності міста, підготовки до опалювального сезону, погашення заборгованості комунального підприємства “Підприємство комунальної власності” перед Запорізькою АЕС. - зауважив Павло Олексійович. - Напередодні всі питання порядку денного були детально розглянуті та обговорені на засіданнях постійних комісій міської ради, всі проекти рішень були роздані депутатам та оприлюднені на сайті  міської ради у визначений законом термін. Натомість депутати знову намагаються маніпулювати, ігноруючи засідання сесій та блокуючи прийняття важливих рішень.
    Міський голова повідомив, що напередодні ним були проведені перемовини з керівництвом містоутворюючих підприємств — ВП “Запорізька АЕС” та ДТЕК Запорізька ТЕС, у ході яких було знайдено порозуміння щодо шляхів вирішення важливих для життєдіяльності міста питань. 
    Депутат міської ради, голова фракції “Опозиційний блок” у Енергодарській міській раді Андрій Карбасов повідомив про виключення депутата Оксани Папалуци з фракції “Опозиційний блок” через систематичні пропуски сесій міської ради та засідань фракції.
    Депутат міської ради Володимир Соляник нагадав присутнім, що до порядку денного сесії внесені питання, які стосуються безпосередньо кожного жителя міста. Серед таких — виділення коштів на ремонт покрівель житлових будинків, придбання теплових лічильників, проведення ремонту Енергодарської дитячо-юнацької школи боксу імені В.Манзулі, питання медицини та освіти. Володимир Іванович ще раз підкреслив важливість приведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованих показників для забезпечення ефективної роботи комунального підприємства у осінньо-зимовий період. 
  
    Про дату проведення дев'ятої сесії міської ради буде повідомлено додатково.