Новини‎ > ‎

Через відсутність кворуму XII сесія Енергодарської міської ради залишається відкритою

опубліковано 12 трав. 2017 р., 22:49 Відділ інформації   [ оновлено 13 трав. 2017 р., 08:46 ]
12 травня 2017 року під головуванням Енергодарського міського голови Павла Музики продовжила свою роботу чергова дванадцята сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання. Для участі у засіданні зареєструвалися 27 депутатів.
        До порядку денного сесії було включено 14 питань, ще 6 були внесені додатково. Через жваві обговорення додаткових питань та численні суперечки депутати встигли розглянути лише 5 питань порядку денного, після чого пішли на встановлену регламентом перерву. Після її завершення частина депутатів від партій “Нова політика”, “Сильна Україна”, БПП “Солідарність”, “Батьківщина” на засідання не з’явилися, чим зірвали продовження сесії. Нерозглянутими залишилися питання, що стосувалися припинення договору оренди Енергодарського міського ринку, передачу земельної ділянки громаді Української Греко-Католицької церкви, зняття обмежень щодо розподілу бюджетних коштів у вигляді резервування для фінансування заходів, пов’язаних із розвитком інфраструктури міста та соціально-культурним розвитком громади, укладення договору між КП «ПКВ» та КП «Промінь» щодо позички пляжу «Сонячний» та модульних громадських туалетів, встановлення ставок єдиного податку. Окрім того, за ініціативою депутата Андрія Меркулова планувалося повторно проголосувати за надання згоди на прийняття до комунальної власності ДЗ «СМСЧ №1» та внести зміни до складу ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи комунального підприємства «Доркомунгосп».
         - Демократична група депутатів «15+», які неодноразово звинувачували мене у непроведенні сесії, на жаль, не змогли домовитися та з’явитися на засідання, незважаючи на винесені ними до порядку денного питання, - прокоментував Павло Музика.
        Через відсутність кворуму міський голова оголосив про перенесення засідання міської ради. Про дату її проведення буде повідомлено додатково.