Новини‎ > ‎

Через відсутність коштів у школах та дитсадках Енергодара досі не проведені ремонтні роботи

опубліковано 9 серп. 2017 р., 05:18 Відділ інформації   [ оновлено 9 серп. 2017 р., 06:41 ]
  У
ході позачергової чотирнадцятої сесії Енергодарської міської ради до депутатів звернулася начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва.
        Світлана Михайлівна повідомила, що в освітянській галузі напередодні нового навчального року склалася критична ситуація, яка потребує негайного вирішення. Протягом декількох місяців у навчальних закладах існує гостра потреба у проведенні ремонтів для підготовки до нового навчального року. Сьогодні силами співробітників проведені дрібні ремонтні роботи. Однак для проведення капітальних ремонтів і придбання матеріалів відсутні необхідні кошти.
        Управлінням освіти були підготовлені всі розрахунки та кошторисна документація для виконання робіт по ремонту покрівель, капітального ремонту сантехнічних мереж та систем опалення. Всі розрахунки закладені в коригування міського бюджету, проте досі не затверджені депутатами.
        - Вже восьмий місяць як у нас немає миючих засобів. Про яку санітарно-гігієнічну обстановку у навчальних закладах можна говорити? - зазначила начальник управління освіти. - Звичайно, будуть збирати кошти з батьків, почнуться скарги. Немає ніяких будівельних матеріалів, фарб, лаків для проведення ремонтних робіт. Скоро 1 вересня, а у нас у школах протікають покрівлі! 
        Світлана Букреєва звернулася до депутатів із проханням якомога швидше провести наступне засідання сесії та проголосувати за виділення коштів на придбання матеріалів для ремонту шкіл і дитсадків.