Новини‎ > ‎

Через непроведення сесії більше сотні земельних питань енергодарців залишаються невирішеними

опубліковано 30 лист. 2016 р., 07:30 Відділ інформації   [ оновлено 30 лист. 2016 р., 07:32 ]
        30 листопада за участю виконувача обов’язків міського голови Олега Гордевича відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. 
  Члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них. Зокрема, було акцентовано увагу на порушенні термінів розгляду заяв, проекти рішень з яких повинні бути узгоджені на сесії міської ради. Через непроведення засідань сесії накопичилося понад 100 земельних питань, деякі з них чекають вирішення з березня поточного року. Підприємці висловили обурення стосовно затримки вирішення питань, адже більшість з них стосується передачі у власність та оренду земельних ділянок, продовження строків їх оренди, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для здійснення підприємницько-господарчої діяльності. Члени Координаційної ради звернулися до міської влади з вимогою посприяти у вирішенні зазначених питань, а також підготувати проміжну відповідь заявникам щодо стану розгляду їхніх заяв. Олег Гордевич пообіцяв, що до кінця року планується провести сесію міської ради, до порядку денного якої буде винесено виключно земельні питання енергодарців.
  
У ході засідання членами ради обговорено питання щодо стану та можливостей реалізації на території Енергодара проекту «Купуй запорізьке – обирай своє», а також розглянуто проект рішення міської ради щодо затвердження правил благоустрою території міста Енергодара.