Новини‎ > ‎

Через неявку кандидатів проведення конкурсу на посади начальників управління освіти та управління комунальної власності міської ради перенесено

опубліковано 8 вер. 2016 р., 06:54 Відділ інформації   [ оновлено 8 вер. 2016 р., 06:55 ]
        8 вересня у виконавчому комітеті міської ради під головуванням секретаря ради Олега Гордевича відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад начальника управління освіти міської ради, начальника управління комунальної власності міської ради, заступника начальника управління комунальної власності міської ради, начальника відділу експлуатації об'єктів комунального господарства, начальника кошторисно-договірного відділу управління комунальної власності міської ради, а також тимчасово вакантної посади провідного спеціаліста-юрисконсульта відділу соціальної роботи Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради. 
  
        З восьми кандидатів, які подали документи на відповідні вакантні посади, у конкурсі взяли участь двоє претенденти. За результатами конкурсу міському голові рекомендовано одного кандидата для призначення на посаду заступника начальника управління комунальної власності міської ради, начальника відділу експлуатації об'єктів комунального господарства.
        Через неявку кандидатів на посади начальників управління освіти, управління комунальної власності та кошторисно-договірного відділу управління комунальної власності конкурс на ці посади не відбувся. Про повторне проведення конкурсу на вищезначені посади буде повідомлено додатково.