Новини‎ > ‎

Через блокування рішень Енергодарської міської ради ряд важливих для городян питань залишаються невирішеними

опубліковано 6 лист. 2017 р., 20:59 Відділ інформації   [ оновлено 6 лист. 2017 р., 21:01 ]
  
 
    6 листопада 2017 року Енергодарський міський голова Павло Музика провів прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 8 осіб. Більшість звернень, що надійшли, традиційно стосувалися житлово-комунальної сфери: проведення ремонтів міжпанельних швів у житлових будинках, перерахунку боргу по квартплаті, прибирання у під'їздах, усунення протікання покрівлі, а також компенсації збитків, завданих внаслідок затоплення квартири.

        До міського голови звернулися мешканці будинків по вулиці Українській, 8 і 12 з проханням щодо проведення ремонту ліфтів. Павло Музика повідомив, що кошти на ремонтні роботи були закладені до коригувань бюджету та затверджені рішенням сесії Енергодарської міської ради від 30 серпня 2017 року. Однак ці питання були заблоковані ухвалою Енергодарського міського суду.
        У ході прийому звернувся житель міста, який з березня поточного року не може отримати матеріальну допомогу на лікування з коштів депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги. Це стане можливим тільки після прийняття відповідного рішення депутатами міської ради.
        З усіх питань заявникам надані детальні роз'яснення, звернення встановлені на контроль для подальшого виконання.