Новини‎ > ‎

Через блокування бюджетних коштів план по встановленню пандусів на 2017 рік виконати своєчасно не вдалося

опубліковано 8 лист. 2017 р., 07:18 Відділ інформації   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 07:19 ]
        8 листопада 2017 року  під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Разводова відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.  
            Члени комітету обговорили стан виконання Детального плану облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік. До міського бюджету на 2017 рік були закладені кошти на виконання основних заходів, передбачених Детальним планом, зокрема, встановлення на об'єктах житлового призначення пандусів, їх реконструкцію та дообладнання, встановлення підйомника, заходів з пониження бордюрного каменю та облаштування з'їздів на пішохідних переходах. Через неодноразове блокування Енергодарським міським судом рішень міської ради щодо виділення бюджетних коштів провести зазначені заходи своєчасно не вдалося. З переліку запланованих заходів у поточному році виконано не більше 10%. В Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботи з облаштування туалету для осіб з інвалідністю. Через відсутність фінансування жодного пандуса в цьому році встановити не вдалося.
 
        Також у 2017 році було заплановано обладнання майданчика для дітей з особливими потребами по вулиці Козацькій, встановлення світлофорів із звуковою сигналізацією для осіб з вадами здоров’я, обладнання пандусу біля МПК «Сучасник». У зв’язку з неможливістю виконання більшості заходів вирішено перенести їх на наступний рік.
         Василь Разводов доручив всім структурним підрозділам міської ради - розпорядникам бюджетних коштів опрацювати всю проектну документацію на наступний рік та врахувати у запланованих проектах заходи з безперешкодного доступу до об’єктів інфраструктури. Під час підготовки проектів капітального ремонту доріг планується передбачити облаштування місць для паркування інвалідів. Також доручено провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підприємців міста, керівників підприємств, приватних установ та організацій щодо створення належних умов для доступності інвалідів до зазначених об’єктів.
         У ході засідання членами комітету розглянуто заяви від батьків дітей з інвалідністю щодо облаштування пандусів у під’їздах житлових будинків. За результатами обговорення прийнято рішення розглянути можливість обладнання пандусів або підйомників за вказаними адресами.