Новини‎ > ‎

Частина депутатів вкотре проігнорувала “соціальну” сесію

опубліковано 28 жовт. 2016 р., 10:37 Відділ інформації   [ оновлено 6 лист. 2016 р., 04:27 ]
        28 жовтня, згідно із розпорядженням міського голови від 25.10.2016 №335-р, розпочала свою роботу позачергова дев'ята сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
На момент початку засідання у сесійній залі були присутні 18 депутатів міської ради з 34, депутати Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний та Володимир Редька, тимчасово виконуючий обов'язки генерального директора ВП “Запорізька АЕС” Володимир Пишний, працівники органів виконавчої влади, представники громадськості, правоохоронних органів та ЗМІ.
  
    До порядку денного сесії було внесено 19 основних питань та 2 додаткових. Міський голова Павло Музика озвучив повідомлення про створення у міській раді міжфракційної групи “Патріот Енергодара”, до якої увійшли представники Всеукраїнського об'єднання “УКРОП” та Партії захисників Вітчизни (голова Наталія Лабяк). Павло Олексійович  зачитав відповіді від Міністерства закордонних справ України, Генеральної прокуратури України, Адміністрації Президента України, Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України на Звернення Енергодарської міської ради щодо вжиття заходів для визволення з полону та повернення додому енергодарця, члена виконавчого комітету, учасника АТО Євгена Панова, якого було затримано російськими спецслужбами. 
    Депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Анатолій Анохін озвучив заяву депутатів міської ради від партій ВО “Батьківщина”, “Нова політика”, “Сильна Україна”, БПП “Солідарність”, у якій повідомлено про готовність депутатів брати участь у засіданнях сесій міської ради за умови надання всієї проектно-кошторисної документації, актів виконаних робіт, звітності про використання бюджетних коштів по роботі комунального підприємства “Підприємство комунальної власності” та інших комунальних підприємств міста. Натомість, жодне зареєстроване депутатське звернення від імені Анатолія Анатолійовича на адресу міської влади щодо надання інформації стосовно фінансової звітності комунальних підприємств до виконавчого комітету не надходило. Як зазначив міський голова, вся інформація стосовно фінансово-господарської діяльності КП “Підприємство комунальної власності” та інших комунальних підприємств міста знаходиться у вільному доступі для кожного жителя міста та регулярно оприлюднюється на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради. 
    До депутатів звернулася мати Євгена Панова, пенсіонерка, ветеран праці Віра Котелянець, яка закликала депутатів міської ради від партій ВО “Батьківщина”, “Нова політика”, “Сильна Україна”, БПП “Солідарність” належно виконувати свої депутатські обов'язки та припинити саботування засідань сесії. До порядку денного сесії було внесено питання щодо виділення коштів для надання жінці матеріальної допомоги у сумі 10 тис.грн.за рахунок коштів Фонду соціальної підтримки громадян “Турбота”. 
  
    Депутат міської ради Артем Дубков виступив із пропозицією направити звернення Енергодарської міської ради до всіх територіальних громад Запорізької області стосовно підтримки Звернення щодо вжиття заходів для визволення з полону Євгена Панова. Питання було вирішено винести на розгляд сесії першим. Проект звернення прийнято депутатами одноголосно. Після голосування депутати Анатолій Анохін (ВО “Батьківщина”) та Сергій Хоролець (БПП “Солідарність”) покинули залу засідань. Через відсутність кворуму міський голова оголосив перерву у роботі сесії.
    Напередодні всі питання порядку денного були опрацьовані депутатами у профільних постійних комісіях, всі проекти рішень, зміни до програм та коригування бюджету були детально розглянуті, роз'яснені та представлені депутатам у повному обсязі. Втім, незважаючи на гостру необхідність у вирішенні питань соціальної сфери, депутати вкотре зірвали проведення сесії, не з'явившись на засідання.
    Як відомо, окрім змін до бюджету, до порядку денного сесії внесені питання, які стосуються затвердження змін до ряду міських програм, зокрема, видатків на  на придбання матеріалів КП “Підприємство комунальної власності” для підготовки до зимового періоду, матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, оздоровлення ветеранів війни та “чорнобильців”, придбання та встановлення лічильників тепла для центральної міської бібліотеки, виділення коштів на придбання електронної та комп'ютерної техніки для Енергодарського відділення поліції, придбання медичних засобів та господарського обладнання для ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №1”, оздоровлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, збільшення видатків депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги. 
    Про дату продовження дев'ятої сесії міської ради буде повідомлено додатково.