Новини‎ > ‎

Частина депутатів продовжує ігнорувати засідання сесії міської ради

опубліковано 15 лип. 2016 р., 05:45 Відділ інформації   [ оновлено 15 лип. 2016 р., 07:45 ]
         15 липня, згідно з розпорядженням міського голови від 14.07.2016 №226-р, було заплановано продовження восьмої сесії Енергодарської міської ради сьомого скликання. На момент початку засідання у залі зареєструвалися 17 депутатів з 34. На засідання сесії у повному складі не з'явилися представники фракції міської організації “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”, міської організації політичної партії “Нова політика”, міської організації політичної партії “Сильна Україна”, 3 депутати від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, 2 депутати від Партії Захисників Вітчизни та 1 депутат від міської організації політичної партії “Опозиційний блок”. Через відсутність кворуму міський голова оголосив про перенесення засідання міської ради.
  
    Перед початком засідання Павло Олексійович вручив депутату Олексію Якушеву сертифікат про підвищення кваліфікації у сфері державної служби та місцевого самоврядування.
    Міський голова прокоментував та дав власну оцінку ситуації, яка склалася у депутатському корпусі. 
    - На жаль, частина депутатів продовжують ігнорувати проведення сесії, - зазначив Павло Олексійович. - До порядку денного внесено близько сотні вкрай важливих питань, які стосуються безпосередньо жителів міста, зокрема, виплат працівникам культури, освіти, виділення коштів на підтримку талановитих та обдарованих дітей, фінансування захищених статей видатків медико-санітарної частини, майже тисячний колектив якої змушений залишитися без заробітної плати.
  
    Як зазначив Павло Олексійович, через систематичне саботування депутатами засідань сесії вирішення цих питань, починаючи з 18 березня, вкотре переноситься на невизначений термін. Напередодні, повідомив міський голова, були проведені консультації з цими депутатами щодо розгляду важливих для життєдіяльності міста питань. Втім, депутати на сесію не з'явилися. Міський голова нагадав, що з травня у місті працювали намети, встановлені працівниками культури, у яких проводився збір підписів під зверненням до міського голови та виконавчого комітету з вимогою вплинути на депутатів міської ради, які не відвідують засідання сесій. Загалом, майже 2,5 тисячі енергодарців поставили свої підписи, висловлюючи незгоду з позицією депутатів, які блокують проведення сесії. 
    Депутат міської ради від БПП “Солідарність” Вадим Рябуха наголосив на необхідності виділення коштів на фінансування ремонту покрівель житлових будинків, які постраждали від затоплення.
     - Серед питань, які винесені на розгляд сесії, - виділення коштів на  проведення ремонту покрівель та компенсацію жителям міста збитків, понесених внаслідок затоплення, - зазначив Вадим Анатолійович. - Окрім того, фінансування сьогодні потребує медико-санітарна частина, зокрема, - оновлення медичного обладнання, а також вирішення питання комплектації кадрів через нестачу лікарів. 
    - Сьогодні у місті багато важливих питань, які потребують оперативного вирішення, - підкресли Павло Музика. - Це ремонти шкіл та дитячих садків у рамках підготовки закладів до нового навчального року, виділення коштів на проведення капітальних ремонтів покрівель. Сьогодні на експертизі перебувають проекти 38 дахів будинків, які потребують термінового ремонту.
  
    До міського голови та депутатів звернулася жителька будинку по вулиці Лісова, 1, де через протікання покрівлі у частині житлових приміщень з початку року немає світла. Ситуацію прокоментував депутат міської ради від міської організації політичної партії “Опозиційний блок” Володимир Соляник, наголосивши, що ремонтні роботи за даною адресою розпочалися минулого року та не були завершені підрядною організацією на основі договору з попередньою міською владою. Як зауважив Володимир Іванович, ремонти покрівель були виконані вкрай незадовільно та з неякісних матеріалів, через що сьогодні продовжують потерпати жителі будинків. 
    Павло Олексійович повідомив, що з наступного тижня планується розпочати перевірку та комісійне обстеження будинків, де ремонтні роботи покрівель проводилися минулого року та потребують термінового доопрацювання через неякісне виконання. Що стосується виділення коштів на проведення цих ремонтних робіт, вирішення цього питання, як і багатьох інших, залежить від проведення сесії міської ради.