Новини‎ > ‎

Бюджетною комісією затверджено питання перерозподілу коштів на капітальний ремонт доріг

опубліковано 25 лип. 2017 р., 06:45 Відділ інформації   [ оновлено 25 лип. 2017 р., 06:51 ]

    25 липня 2017 року у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики.
        До порядку денного засідання було винесено питання щодо внутрішнього перерозподілу бюджетних призначень на 2017 рік у межах загального обсягу управлінню комунальної власності.  Запропоновано збільшити бюджетні призначення на 2017 рік на проведення капітального ремонту доріг. На ремонтні роботи, розробку проектів та проведення експертиз з коштів міського бюджету буде виділено 1 560 215 грн.
         Друге питання стосувалося перерозподілу коштів у сумі 61 813 грн. для КП «Ритуал» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розширення міського кладовища. Зазначені кошти будуть перенаправлені з видатків на компенсацію витрат на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.
        У зв'язку з необхідністю термінового вирішення зазначених проблем минулого тижня питання перерозподілу бюджетних коштів вже виносилося на розгляд депутатів, проте для його прийняття не вистачило голосів. Однак сьогодні кворум все ж сформувався, завдяки чому вдалося зробити перерозподіл  коштів для рішення одних з найактуальніших для міста питань.