Новини‎ > ‎

В Україні зафіксовано п'ятий за рік летальний випадок від ботулізму

опубліковано 18 лип. 2018 р., 05:02 Відділ інформації   [ оновлено 18 лип. 2018 р., 06:54 ]
        
Минулого тижня в Україні зафіксований п’ятий з початку року летальний випадок ботулізму. Житель Запорізької області 1975 року народження помер вдома, за медичною допомогою він не звертався. Діагноз встановлено посмертно на підставі лабораторного підтвердження. Вірогідне джерело ботулізму - неякісна в’ялена риба домашнього приготування.

        Станом на 16 липня 2018 року в Україні зареєстровано 58 випадків ботулізму, внаслідок яких захворіло 65 людей, 5 з них померло.
         Наразі в Україні наявні сироватки від ботулізму. Це високоякісні ліки канадського виробництва, закуплені у рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та передані Україні в якості гуманітарної допомоги. 
        Перші симптоми захворювання виникають через 12-24 годин після вживання зараженої їжі. У той же час, симптоми можуть виникнути раніше - вже через 2 години, або значно пізніше (до 4-х діб). Симптоми ботулізму: порушення зору, сухість у роті, підвищена стомлюваність, м'язова слабкість, запаморочення, короткочасні ознаки ураження травної системи, ураження м'язів шиї і кінцівок.
        При найменшій підозрі на ботулізм необхідно негайно звернутися до лікаря. Госпіталізація обов'язкова незалежно від тяжкості хвороби. У зв'язку з тим, що кількість доз сироватки в Україні обмежено, отримати її можна тільки за заявкою у будь-який час, в тому числі, вихідні або неробочі години. Для отримання сироватки лікар або керівник медзакладу зобов'язаний терміново звернутися безпосередньо до відповідального співробітника ДП «Укрвакцина МОЗ України».
        Міністерство охорони здоров’я України звертає увагу всіх громадян, що ботулізм – це тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Збудник хвороби розмножується в анаеробному стані (без доступу кисню) за неправильних умов зберігання чи транспортування продуктів харчування. Найкращий спосіб захистити своє здоров’я – утримуватися від вживання їжі сумнівної якості, зокрема, в’яленої, солоної та консервованої риби, консервів або виробів з м’яса, якщо вони не проходили термічну обробку перед вживанням.