Новини‎ > ‎

Більшість звернень енергодарців до міського голови Павла Музики стосується проблем ЖКГ

опубліковано 30 трав. 2018 р., 03:02 Відділ інформації   [ оновлено 30 трав. 2018 р., 03:05 ]
    
29 травня 2018 року відбулася телефонна “Пряма лінія” з міським головою Павлом Музикою, під час якої надійшло більше 10 питань.

    Питання, що надійшли від жителів міста, стосувалися: якості холодного та гарячого водопостачання (тиску та температури води); закріплення безхазяйної території у районі ДНЗ №5 з метою її подальшого прибирання; надання допомоги інваліду, яка мешкає на першому поверсі у гуртожитку, в прибудові балкону.
    Майже половину з порушених питань складали питання щодо відновлення роботи ліфтів. Також жителів міста цікавило питання щодо проведення капітальних ремонтів покрівель житлових будинків. Павло Музика повідомив, що депутатською комісією проведена ревізія аварійних покрівель та визначено перелік тих, які потребують першочергового ремонту. Капітальний ремонт покрівель, перелік яких затверджений рішенням Енергодарської міської ради, планується виконати у поточному році.
    У ході «Прямої лінії» до Павла Музики також звернувся житель міста з питанням щодо можливості надання матеріальної допомоги спортивній секції та театральній студії для участі у спортивних змаганнях і театральних конкурсах.
    На більшість звернень, що надійшли на «Пряму лінію», надано вичерпні відповіді, деякі взяті під особистий контроль міського голови для подальшого опрацювання.