Новини‎ > ‎

Без затвердження коригувань міського бюджету питання якісного проведення опалювального сезону може опинитися під загрозою

опубліковано 13 вер. 2017 р., 00:33 Відділ інформації   [ оновлено 13 вер. 2017 р., 00:34 ]
        Коригуваннями бюджету, затвердженими на засіданні Енергодарської міської ради 30 серпня 2017 року,  передбачено кошти в сумі 15 мільйонів гривень на проведення капітальних ремонтів 12 доріг, повідомив секретар Енергодарської міської ради Олег Гордевич. Однак сьогодні ці кошти заблоковано ухвалою Енергодарського міського суду. Через затримку фінансування роботи можуть розпочатися не раніше листопада, після проведення всіх тендерних процедур, однак з погіршенням погодних умов провести якісний ремонт доріг стане неможливо.
         Рішенням міської ради також передбачено кошти на придбання матеріалів для підготовки міста до опалювального сезону. Як зазначив Олег Гордевич, сьогодні місто готове до зими на 70%, але у разі неприйняття коригувань до бюджету питання якісного проведення опалювального сезону може опинитися під загрозою.  Додаткові кошти передбачено на відновлення тротуарів, облаштування спусків і підйомів на дорогах, заміну ліфтових кабін у житлових будинках, ремонт покрівель за 48 адресами, ремонт міжпанельних швів. 
        Серед інших статей витрат, затверджених рішеннями міської ради, - проведення ремонту приміщення та придбання обладнання для Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс». Розміщення ЦНАП у новому приміщенні по пр.Будівельників, 22 дозволить енергодарця отримати комфортний доступ до адміністративних послуг, уникнути черг і незручностей, пов'язаних з оформленням документів.
        Крім того, прийнято рішення передбачити кошти на компенсацію енергоефективних заходів для жителів ОСББ, збільшивши відсоток відшкодування з 25 до 60%. Такий захід може стати додатковим стимулом для створення в Енергодарі нових ОСББ.