Новини‎ > ‎

Без відповідного рішення сесії про виділення коштів енергодарці можуть залишитися без пільгового проїзду

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 05:57 Відділ інформації   [ оновлено 4 квіт. 2017 р., 06:40 ]
        04 квітня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулася нарада з питань організації пільгових перевезень у громадському транспорті. Участь у заході взяли підприємці, які надають даний вид послуг у місті.
        Учасники наради обговорили питання щодо відшкодування компенсації за пільгові перевезення пасажирів громадським автотранспортом.  Перевізники нагадали про існуючу заборгованість та необхідності своєчасного відшкодування компенсації за пільгові перевезення. Як зазначила начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Смірнова, допоки не був затверджений бюджет міста Енергодара на 2017 рік, з підприємцями-перевізниками було укладено договори по 1/12 терміном дії до 31 березня. Згідно з кошторисом, на сьогодні у бюджеті передбачено видатки на компенсаційні послуги за пільговий проїзд автотранспортом окремим категоріям громадян до кінця поточного року у сумі 1 млн. 141 тис.грн. - приблизно по 31,8 тис.грн. щомісячно на кожного з трьох підприємців-перевізників. За словами самих підприємців, згідно із розрахунками, цих коштів на повну компенсацію витрат недостатньо. На основі відповідних розрахунків до Програми соціальної допомоги в місті Енергодарі на 2015-2017 роки внесені коригування, за результатами яких видатки на компенсацію пільгового проїзду збільшено до 3 млн. 438 тис.грн. Але через непроведення сесії міської ради зміни до програми досі не затверджені, у зв’язку з чим немає можливості відшкодувати витрати перевізникам на пільговий проїзд громадян. Втім, підприємці продовжують перевозити жителів по місту та на присадибні ділянки без обмеження кількості пільгових міст у транспорті.
        За результатами обговорення управлінню праці та соціального захисту населення доручено у термін до кінця поточного тижня розглянути можливість щодо внутрішнього перерозподілу асигнувань з інших статей видатків для компенсації вартості пільгових перевезень.
        Павло Олексійович закликав депутатів міської ради не ігнорувати важливість виділення фінансування для компенсації вартості перевезень та підтримати даний проект рішення на сесії, аби не лишити енергодарців законного права на пільговий проїзд.