Новини‎ > ‎

90 енергодарців отримають матеріальну допомогу з коштів депутатського фонду

опубліковано 15 вер. 2016 р., 06:26 Відділ інформації   [ оновлено 15 вер. 2016 р., 06:26 ]
 
13 вересня у виконавчому комітеті відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту та охорони здоров'я. У ході засідання депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової сесії міської ради, яку, згідно із розпорядженням міського голови від 09.09.2016 №288-р, планується провести 20 вересня.
    Після детального розгляду та обговорення всіх питань голова комісії Андрій Меркулов запропонував продовжити засідання та розглянути заяви, що надійшли від жителів міста до депутатів міської ради стосовно надання адресної матеріальної допомоги. Як відомо, у серпні відповідне планове засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму. Через це енергодарці, які звернулися по допомогу на лікування за рахунок коштів депутатського фонду невідкладної матеріальної допомоги, не змогли отримати її вчасно. За майже два місяці накопилося 90 заяв на загальну суму 219 406 гривень, які потребували термінового розгляду та узгодження. Завдяки наявності кворуму всі вони були розглянуті депутатами у вівторок, 13 серпня. 
    Всього з початку року комісією розглянуто 381 заява від жителів міста, які стосуються медичного лікування людей, які мають онкологічні, серцево-судинні захворювання, які перенесли складні операції, які потребують реабілітаційного лікування.
    Голова комісії Андрій Меркулов подякував депутатам за плідну роботу, завдяки якій близько сотні нужденних жителів міста отримають матеріальну допомогу з коштів депутатського фонду.