Новини‎ > ‎

31 та 32 пожежно-рятувальні частини відзначили свої ювілеї

опубліковано 15 черв. 2018 р., 04:09 Відділ інформації   [ оновлено 15 черв. 2018 р., 04:10 ]
    
15 червня 2018 року у культурно-діловому центрі ВП «Запорізька АЕС» відбувся урочистий захід з нагоди 35-ї річниці заснування 31-ДПРЧ з охорони об’єктів та 45-ї річниці заснування 32-ДПРЧ з охорони об’єктів 1 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Енергодарський міський голова Павло Музика привітав ювілярів та побажав усім міцного здоров’я, сімейного затишку, благополуччя і якомога менше тривожних викликів.
    До привітань долучилися начальник 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Віталій Троян, представники містоутворюючих підприємств та почесні ветерани.
    Кращі працівники пожежно-рятувальних частин були нагороджені Почесними грамотами Енергодарської міської ради та пам'ятними подарунками, а також нагрудними знаками, медалями, Почесними грамотами та Листами подяки Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.
    Святкову атмосферу створили творчі колективи та сольні виконавці КДЦ «Молодіжний», які подарували присутнім свої виступи.