Новини‎ > ‎

3-5 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ НА ЗАПОРІЗЬКІЙ АЕС ПРОЙДУТЬ ТАКТИКО-СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ

опубліковано 28 вер. 2017 р., 00:46 Відділ інформації   [ оновлено 28 вер. 2017 р., 00:47 ]
    У період з 3 до 5 жовтня 2017 року на Запорізькій АЕС будуть проводитись антитерористичні тактико-спеціальні навчання. Під час проведення навчань відпрацюють питання реагування у випадку вчинення диверсії на території Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області, м. Енергодара та на Запорізькій АЕС.
    До проведення навчань залучатимуться представники Агентства зменшення загроз (АЗЗ) МО США, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Держатомрегулювання України, ДП «НАЕК «Енергоатом», Запорізької ОДА, Енергодарського міськвиконкому, Запорізького ОВК, Бердянського прикордонного загону ДПС України, члени координаційної групи антитерористичного центру при УСБУ в Запорізькій області та її штабу, оперативні групи від УСБУ, ГУ НП, ГУ ДСНС України в Запорізькій області, особовий склад військових частин 3042, 3033 та 3029 Національної гвардії України, керівництво ВП ЗАЕС. 
    УВАГА! На час проведення навчань правоохоронні органи можуть обмежувати перебування громадян та пересування транспортних засобів в межах санітарно-захисної зони навколо ЗАЕС. Будуть відпрацьовуватись практичні дії з нейтралізації умовних терористично-диверсійних формувань. Наявність документів, які засвідчують особу, для громадян, що будуть знаходитись в зонах обмеження доступу та в санітарно-захисній зоні, обов’язкова. 
    Організатори заходів просять з порозумінням віднестись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення навчання.