Новини‎ > ‎

23.02.2016 в управлінні Державної казначейської служби України у м.Енергодарі Запорізької області відбувся семінар

опубліковано 26 лют. 2016 р., 03:20 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 26 лют. 2016 р., 03:21 ]
        23.02.2016 в управлінні Державної казначейської служби України у м.Енергодарі Запорізької області відбувся семінар з актуальних та інноваційних питань казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів для головних бухгалтерів бюджетних установ міста. 

 

        Начальник управління Караван Т.М., заступник начальника управління – начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Новікова О.О., начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер Шевченко Р.Г. та провідний спеціаліст інформаційних технологій та захисту інформації Чурсінов А.В., доповіли: про систему дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство»: її можливості та переваги, процедуру та особливості підключення до вищезазначеної системи; про особливості зарахування та обліку власних надходжень установ місцевих бюджетів у 2016 році: відкриття рахунків та укладання Додаткових договорів до Договорів про здійснення розрахунково-касового обслуговування в частині обслуговування рахунків для зарахування до спеціального фонду місцевих бюджетів власних надходжень бюджетних установ. Були висвітленні питання щодо щорічної оцінки головних бухгалтерів установ міста.
        Також учасниками семінару відбулося обговорення проблемних питань казначейського обслуговування бюджетів.