Новини‎ > ‎

20 грудня 2016 року своє засідання продовжила Енергодарська міська виборча комісія.

опубліковано 21 груд. 2016 р., 21:54 Відділ інформації   [ оновлено 21 груд. 2016 р., 21:55 ]
     
Члени виборчої комісії, яких в цей раз зібралося тринадцять, за участі представників засобів масової інформації (ТРК "Оріон" та газети "РОСТ"), вивчали та перевіряли подані ініціативною групою документи на предмет дотримання вимог статей 38-40 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  при  проведенні процедури ініціювання відкликання за народною ініціативою депутата Енергодарської міської ради Запорізької області Папалуци Оксани Миколаївни. Депутат також запрошувалась на засідання, але у призначений час не з'явилася.
        На засіданні перевірялися протокол зборів виборців від 15 листопада 2016 року, перелік учасників даних зборів, форма підписного листа та інші документи, що були подані ініціативною групою.
        Після жвавого обговорення комісія одноголосно вирішила запросити на засідання офіційного представника ініціативної групи Олену Дорошенко, членів цієї групи Олега Шишлакова, Леоніда Перловського, Віталія Борисенка, а також депутата міської ради Оксану Папалуцу. Крім того, взяти участь у засіданні запрошені представники Енергодарського відділу ведення Державного реєстру виборців та Енергодарського відділення поліції Кам'янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області.
        Також, для забезпечення об'єктивного та неупередженого розгляду вище вказаного питання, комісія вирішила звернутися із письмовими запитами до міської ради та регіонального і місцевого засобів масової інформації, які повідомлялися про факт проведення зборів виборців (газета "Запорозька Січ" та ТРК "ОРІОН").
Свою роботу виборча комісія продовжить о 10-й годині 00 хвилин 22 грудня 2016 року у приміщенні Енергодарської міської ради.
ФОТО - Газета "РОСТ"